275 отзывов

В Н И М А Н И Е !!! В Н И М А Н И Е !!! Уважаемые покупатели! В интернет-магазине с 24 июля по 10 августа каникулы. Все заказы будут приниматься с 8 августа! Приносим извинения за временные неудобства!! Для уточнения информации просьба писать в Viber по тел. 066-431-37-58. Всем хорошего лета, вдохновения и успехов! Берегите себя !

УкраинаКиевул.Мишуги, 4 ТРЦ "Пирамида" 2 эт
+380664313758
+380509282832
+380506892412
Магазин "Карандаш" - товары для художников, творчества и хобби!
Корзина

Нові професійні пензлі для акварелі від ROSA!

Нові професійні пензлі для акварелі від ROSA!
Представляємо Вам нові професійніпензлі для акварелі від ROSA!
Нові види синтетичного та натурального волосу, класичні та особливі форми пензлів ROSA дають нові можливості та створюють неймовірні ефекти в роботі:
Пензлі для акварелі синтетика кругла ROSA STREAM - це універсальні пензлі, якими виконують точну, деталізовану роботу, а також заливки та широкі мазки в різних техніках акварелі.
Пензлі з натурального волосу єнота OASIS ROSA поєднують в собі властивості волосу білки та колонка: м’який та еластичний волос єнота пружніший за білку, при цьому краще вбирає, утримує та віддає воду ніж колонок.
Круглі лайнери WAVE ROSA з міксу волосу білки та соболя перевершують очікування від пензля: м’яка білка добре вбирає та утримує воду, а соболь зберігає пружність серцевини.
Лайнери INFINITY ROSA з волосу соболя призначені для створення тонких, рівних ліній в акварелі. За своїми властивостями та якістю пензлі з волосу соболя не поступаються колонку.
Пензлі серії TRAVEL BRUSH ROSA обладнані спеціальним захисним ковпачком, який захищає волос від механічних пошкоджень при транспортуванні: робоча частина пензля від’єднується від металевої ручки і ховається всередину ковпачка.
Пензлі OCEAN ROSA круглої форми виготовлені з натурального волосу соболя та мають особливу конструкцію TRAVEL BRUSH.
Пензлі LAKE ROSA з міксу соболя та унікального синтетичного волосу мають традиційну круглу форму волосяного пучка та особливу конструкцію TRAVEL BRUSH.
Нові пензлі від ROSA допоможуть реалізувати творчі задуми наших покупців!
Другие новости